کلید های لمسی هتلی

از مهمترین ویژگیها میتوان به قابلیت فیدبک پذیر بودن این کلیدها اشاره کرد. یعنی در هر زمان میتوان از خاموش یا روشن بودن چراغ روشنایی منزل خود در هر کجاي دنیا اطلاع پیدا کرد

sepand-1

درباره کلید های لمسی هتلی آیسنس

در هر زمان میتوان از خاموش یا روشن بودن چراغ روشنایی منزل خود در هر کجاي دنیا اطلاع پیدا کرد،یا پس از ارسال فرمان روشن یا خاموش شدن کلید روشنایی از نتیجه عملکرد سیستم مطلع شد
3 سال گارانتی
نصب در محل
10 سال پشتیبانی

ویژگی های کلید هتلی هوشمند آیسنس

کلید‌های هتلی به مجموعه کلیدهایی گفته می‌شود که از فناوری دیجیتال برای جایگزینی قفل‌ها و کلیدهای سنتی و مکانیکی استفاده می‌کنند. استفاده از کلیدهای الکترونیکی به هتل‌های خصوصی و عمومی امکان می‌دهد تا تجربه راحت و لوکس تری به مهمانان خود ارائه دهند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد کلیدهای هتلی هوشمند آیسنس، اختصاص یک دنباله غیرتکراری به هر درب است که امنیت بسیار بالایی را فراهم می‌کند، زیرا امکان باز کردن درب با هیچ کارت دیگری وجود ندارد.

تجهیزات هتلی

کلیدهای آیسنس مناسب برای مجموعه‌های هتلی، هتل‌های کوچک، مهمان‌خانه‌ها، ادارات و شرکت‌ها هستند و می‌توانند بر اساس نیازهای مختلف تنظیم شوند. این کلیدها نه تنها تردد را آسان‌تر می‌کنند بلکه امکان کنترل آسان توسط مدیران را نیز فراهم می‌کنند. مزیت اصلی استفاده از کلیدهای هوشمند نسبت به روش‌های سنتی، در ادامه توضیح داده می‌شود.

چرا شاسی زنگ آیسنس ؟

در روش‌های سنتی، معمولاً از کارت‌های مغناطیسی یا کارت‌های RFID استفاده می‌شود. در روش RFID، دنباله‌ی اطلاعاتی از طریق امواج رادیویی به کارت منتقل می‌شود و اگر با دنباله‌ی فرستنده تطابق کند، درب باز می‌شود. این روش‌ها مشکلاتی از جمله از دست دادن برق و آسیب پذیری‌های امنیتی دارند.

در کلیدهای هوشمند آیسنس، تمامی درها به صورت الکترونیکی قابل باز و بسته کردن هستند و به راحتی برنامه‌ریزی می‌شوند. این کلیدها امکان تنظیم و کنترل تردد را فراهم می‌کنند. از طریق اپلیکیشن آیسنس، می‌توان کلیدهای هوشمند را برنامه‌ریزی کرده و عادات مرتبط با آن‌ها را تنظیم کرد.

تجهیزات هتلی تیتان

تجهیزات هتلی مدل سپند

تجهیزات هتلی گرانیت

تجهیزات هتلی سپهر

قابلیت باز و بسته کردن درب‌ها در هر زمانی
قابلیت سفارشی‌سازی در رنگ و طراحی
ساختار مقاوم در برابر خش و استفاده مداوم
تنظیم حساسیت تاچ کلیدها بر اساس نیاز