پنل لمسی آیکونیک

یک پنل جامع برای کنترل سرخط های روشنایی و اطلاع از وضعیت آنها، کنترل سیستم موسیقی و کنترل دمای اتاق میباشد. 

پنل لمسی آیکونیک آیسنس

این پنل یک دستگاه هوشمند است که صرفا برای کنترل اعمال ضروری مد نظر کاربران بدون نیاز به وسیله ی دیگری تهیه شده که برای استفاده ساده تر، چند سناریو پیش فرض تعریف شده در آن وجود دارد. 

3 سال گارانتی

نصب در محل

10 سال پشتیبانی

تاچ پنل آیسنس

یک نوع پنل کنترلی در خانه ی هوشمند هستند که به شما این اجازه را می‌دهند که بخش های مختلف خانه ی خود را تحت کنترل داشته باشید. این بخش ها نظیر کار هایی مثل کنترل روشنایی، کنترل صوت و موسیقی یا حتی کنترل دمای خانه می باشد. این پنل ها ساخته شده اند تا به راحت ترین شکل به کاربر خدمات ارائه دهند و کار با آنها بسیار راحت است. شما به راحتی میتوانید تنظیمات و سناریو های مختلف را برای آنها تعریف کنید و نیازی به گوشی تلفن همراه یا برنامه ی خاصی نیست.

چرا تاچ پنل؟

امروزه تمامی افراد گوشی تلفن همراه دارند یا به آن دسترسی دارند و از آن برای امور مختلفی از چک کردن ایمیل تا پیام دادن به دوستان و خانواده ی خود استفاده میکنند و تلفن همراه کاربرد بسیاری برای آنها دارد، بنابرین مرسوم نیست شخصی صرفا برای کنترل بخش های خانه ی خود از گوشی همراه خود استفاده کند. البته این کار شدنی هست اما این امر لزوم آنرا به دنبال دارد که تیم ما برای شما دستگاهی را ارائه دهد که صرفا برای کنترل بخش های مختلف خانه باشد؛ نتیجتا تاچ پنل های آیسنس ساخته شد. تاچ پنل های آیسنس به دو صورت آیکونیک یا داینامیک قابل ارائه میباشد. تاچ پنل آیکونیک دارای آیکون ها و سناریو ثابت میباشد و برای افرادی که امکانات از پیش تعریف شده ی مشخصی را نیاز دارند، و نیازی به افزایش و ارتقای امکانات محیط منزل ندارند و تمایل دارند از یک سیستم ساده با آیکون های ساده استفاده کنند مناسب است.

مشخصات ظاهری پنل آیکونیک:

این پنل قابلیت شخصی سازی برای کارفرما را داراست. یعنی می‌تواند به صورت ثابت یا قابل نصب بر روی دیوار یا به صورت قابل حمل یا پورتابل با توجه به نیاز شما ساخته شود.
دارای بدنه ی فلزی آنتی آیکونیک میباشد، این قابلیت به شما کمک می‌کند تا الکتریسیته ی ساکن در دستگاه شما بوجود نیاید. طراحی این پنل بسیار شیک و مدرن میباشد و صفحه ی آن از شیشه ی ضد خش ساخته شده است. پس دیگر نیازی نیست نگران خش افتادن دستگاه خود باشید. این پنل دارای قابلیت بازخورد وضعیت یا فیدبک دار میباشد و همچنین دارای ارتباط دو طرفه است. یعنی در صورتی که شما یک دستگاه دیگر مانند گوشی، یک فرمان را صادر کنید، در تاچ پنل نیز وضعیت جدید به روز می‌شود.
از ویژگی های خوب این محصول این است که برای نصب این پنل نیازی به تخریب و خرابی در ساختمان شما نمی‌باشد قابلیت تطبیق با سیم کشی سنتی ساختمان را دارد.
تاچ پنل داینامیک در دو ابعاد ۷ اینچ و ۱۰ اینچ قابل ارائه است.
از سایر مشخصات آن، مجهز بودن به سنسور دمای داخلی، دارا بودن ارتباط شبکه، ولتاژ کاری آن که ۱۲ ولت و ۲۲۰ ولت میباشد، را می‌توان نام برد.
برخی از امکانات این تاچ پنل، کنترل پرده ها، چه به صورت دستی و چه تایمری، پخش موسیقی، باز کردن درب و کنترل روشنایی در اتاق مد نظر شما میباشد.
علاوه بر تفاوت در امکانات، دیگر تفاوت این دو تاچ پنل این است که تاچ پنل آیکونیک معمولا برای فضاهای یک بعدی استفاده میشود یعنی اگر خانه ی شما یک بعدی میباشد، و اتاق ها و آشپزخانه و حمام و نشیمن در یک فضا میباشد، که این فضا چیزی حدود ۵۰ تا ۱۰۰ متر میباشد، پیشنهاد می‌شود از این تاچ پنل استفاده کنید.
اما اگر خانه ی دوبلکس یا سوبلکس دارید، پیشنهاد ما به شما تاچ پنل داینامیک میباشد. زیرا میتوانید امور مربوط به طبقه ی مد نظر خود را از هر طبقه ای کنترل کنید و شرایط تمامی اتاق هارا داخل منو مشاهده کنید.

از تاچ پنل آیسنس چه انتظاری داریم؟

شما با این تاچ پنل میتوانید تا ۱۶ سرخط را کنترل کنید و هم با سناریو های تعریف شده در آن میتوانید کنترل تجمعی روشنایی خودرا داشته باشید.
یکی دیگر از ویژگی های پر کاربرد این تاچ پنل، حالت ریلکس میباشد. که با لمس آن نورپردازی خانه ی شما به حالت مطلوب شما در حالت ریلکس در می آید وهمچنین موسیقی دلخواه شما نیز پخش می‌شود.
البته تمامی این حالات در تاچ پنل ها، در نرم افزار گوشی آیسنس نیز قابل اجراست

پنل استاتیک ایسنس
نیاز به مشاوره دارید؟
همین حالا با ما تماس بگیرید.منتظر شما هستیم