کلید های لمسی مسکونی

از مهمترین ویژگیها میتوان به قابلیت فیدبک پذیر بودن این کلیدها اشاره کرد. یعنی در هر زمان میتوان از خاموش یا روشن بودن چراغ روشنایی منزل خود در هر کجاي دنیا اطلاع پیدا کرد

curtain-1

درباره کلید های لمسی مسکونی آیسنس

در هر زمان میتوان از خاموش یا روشن بودن چراغ روشنایی منزل خود در هر کجاي دنیا اطلاع پیدا کرد،یا پس از ارسال فرمان روشن یا خاموش شدن کلید روشنایی از نتیجه عملکرد سیستم مطلع شد
3 سال گارانتی
نصب در محل
10 سال پشتیبانی

کلید های مسکونی هوشمند

به مجموعه کلیدهایی اطلاق می‌شود که برای کنترل انواع اقلام خانه به جز روشنایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کلیدها شامل کلیدهای لمسی کولر آبی، کلیدهای لمسی پرده، کلیدهای سیستم بلوتوثی صوتی، کلید سرویس بهداشتی، کلید اتاق خواب کودک، و شاسی‌های زنگ می‌شوند. این کلیدها از توانایی سفارشی‌سازی لوگو، رنگ آیکون و رنگ کلید بهره می‌برند.

کلید لمسی کولر آبی

این کلید، یک کلید لمسی برای کنترل کولر آبی است که به صورت هوشمند یا ساده عرضه می‌شود. در حالت ساده، فقط امکان استفاده از کلید لمسی فراهم است. اما در حالت هوشمند، امکانات اضافی مانند برنامه‌ریزی کولر، تایمر و ارتباط با تاچ پنل و دیگر امکانات پیشرفته را نیز دارد. این کلید دارای پنل شیشه‌ای ضد خش بوده و می‌توانید الگو و رنگ آیکون روی آن را سفارشی انتخاب کنید. همچنین می‌توانید حساسیت تاچ این کلید را تنظیم کنید.

کلید سرویس بهداشتی

این کلید برای کنترل فن و نور سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به صورت ساده یا هوشمند در دسترس است. در حالت هوشمند، امکانات بیشتری مانند برنامه‌ریزی و تنظیم تایمر فن را دارد. پنل این کلید نیز از جنس شیشه‌ای ضد خش بوده و می‌توانید آیکون و رنگ آن را سفارشی تنظیم کنید.

کلید اتاق خواب کودک

این کلید برای کنترل اتاق خواب کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به صورت ساده یا هوشمند در دسترس است. در حالت ساده، فقط از کلید لمسی استفاده می‌شود، اما در حالت هوشمند امکانات اضافی نظیر برنامه‌ریزی و تایمر فراهم است. این کلید دارای پنل شیشه‌ای ضد خش است و می‌توانید آن را با توجه به سلیقه و دکور اتاق کودکان سفارشی کنید. همچنین دارای چهار رله 10 آمپر – 220 ولت است و بدون نیاز به تغییر در سیم‌کشی ساختمان نصب می‌شود.

شاسی‌های زنگ

این شاسی‌ها برای کنترل زنگ‌های اخبار، ملودی و دینگ دانگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. دارای پنل شیشه‌ای ضد خش هستند و می‌توانید آیکون و رنگ آن‌ها را سفارشی انتخاب کنید. دارای رله 10 آمپر – 220 ولت یا 10 آمپر – 12 ولت می‌باشند و در قوطی‌های سنتی قابل نصب هستند.

شاسی زنگ

کلید زنگ با شماره و لوگو سفارشی

شاسی زنگ با شماره واحد