پرده برقی هوشمند

یک کلید جایگزین لوکس برای نخ پرده برای جابجایی پرده است

curtain-3

پرده برقی هوشمند آیسنس

این کلید که به صورت لمسی است، در سه حالت باز، توقف و بسته به شما کمک می‌کند پرده را جابجا کنید و همچنین در حالت هوشمند، قابلیت برنامه ریزی و یادگیری حالات را نیز داراست

3 سال گارانتی

نصب در محل

10 سال پشتیبانی

پرده برقی هوشمند

این محصول پرطرفدار جانشین متد قدیمی شما برای باز و بسته کردن پرده به صورت مکانیکی میباشد. این محصول هم می‌تواند به صورت هوشمند تهیه شود و هم ساده. کلید ساده صرفا برای باز و بسته کردن پرده به صورت لمسی است و قابلیت کنترل از راه دور و کنترل با تاچ پنل را ندارد اما در هر زمانی امکان ارتقا و تبدیل آن به کلید لمسی هوشمند آیسنس وجود دارد. در مقابل کلید هوشمند پرده آیسنس علاوه بر قابلیت های کلید لمسی ساده، یعنی قابلیت انتخاب حالت پرده به صورت لمسی، قابلیت برنامه ریزی به صورت دوربرد یا تایمری، ارتباط با تاچ پنل، یادگیری عادات و کنترل از راه دور را داراست. این قابلیت ها بدین منظور است که با توجه به ساعات بیداری یا خواب شما پرده ها باز یا بسته شوند یا به صورت تایمری در زمان مد نظر شما در حالت مناسب قرار گیرند یا حتی در هنگام سفر برای افزایش امنیت خانه به صورت دوربرد باز و بسته شوند یا شبیه سازی حضور شما در خانه قابل اجرا باشد. نصب این کلید بدون نیاز به خرابی در منزل شما میباشد و قابلیت نصب بر روی تمامی قوطی های سنتی حتی قوطی های گرد قدیمی را دارد و برای نصب این کلید ها نیازی به تغییر در سیم کشی ساختمان وجود ندارد و به راحتی قابل نصب است.

مشخصات پرده هوشند

پرده این محصول دارای سه حالت باز و بسته و توقف میباشد و کافیست برای باز شدن کلید باز، برای توقف در حالت مد نظر کلید توقف و برای بسته شدن نیز کلید بسته را لمس کنید و به طبع دارای سه رله ی ۱۰ آمپر-۲۲۰ ولت است و شکل ظاهری آن دارای پنل شیشه ضد خش میباشد که باعث می‌شود خط و خشی روی کلید های شما نیافتد. این کلید ها دارای سیستم فیدبک میباشد یعنی اگر از طریق کلید،پرده را باز و بسته کنیم، در تاچ پنل و اپلیکیشن گوشی آیسنس نیز خاموش و روشن بودن آن آپدیت می‌شود.

پرده برقی هوشمند
نیاز به مشاوره دارید؟
همین حالا با ما تماس بگیرید.منتظر شما هستیم