ترموستات هوشمند

ترموستات هوشمند isense با تنظیم دما در یک حد مشخص، از اتلاف انرژي براي گرم و سرد کردن بیش از نیاز محیط جلوگیري می کند.

درباره ترموستات هوشمند آیسنس

این محصول قابلیت تنظیم دمای مجزا برای هر فضایی از خانه را داراست و با سنسوری بسیار دقیق، از اتلاف انرژی در خانه ی شما جلوگیری میکند

3 سال گارانتی

نصب در محل

10 سال پشتیبانی

ترموستات هوشمند چیست؟

ترموستات هوشمند یک ترموستات متصل به وای فای است که به طور خودکار دمای هوا را با توجه به شرایط مطلوب شما، تنظیم میکند. ترموستات های هوشمند یک تصمیم بسیار هوشمندانه برای ذخیره ی انرژی و کمتر شدن هزینه می‌باشند زیرا با توجه به داده های تئوری و آزمایشات عملی، این ترموستات ها باعث ذخیره ی انرژی به طور قطعی خوهند شد.
ترموستات هوشمند آیسنس با تنظیم دما در یک حد مشخص به طور دقیق، باعث عدم اتلاف انرژی برای سرد و گرم کردن بیش از نیاز محیط، می‌شود.
ترموستات هوشمند آیسنس همچنین قابل کنترل با انواع گوشی، تبلت، اسپیکر هوشمند، و دستگاه های شبکه ای دیگر هستند. از دیگر ویژگی های ترموستات های هوشمند ما، کنترل و نظم بخشی به دمای مطلوب شما در خانه است. این بدین معناست که شما می‌توانید برای ترموستات خود در زمان های متفاوت، برنامه ای تهیه کنید که ترموستات به طور هوشمند آنرا اعمال کند. مثلا میتوانید به آن برنامه ای بدهید که دما در روز ۲۰ درجه و در هنگام خواب ۲۵ درجه باشد.

تفاوت ترموستات هوشمند با ترموستات معمولی چیست؟

جواب این سوال در سه ویژگی منحصر به فرد این ترموستات است. اول قابلیت بخش بندی خانه است. دوم قابلیت برنامه ریزی دما با گوشی همراه در هنگام نبود در خانه است. و سوم قابلیت یادگیری این ترموستات است. بگذارید اندکی هر مورد را روشن تر کنیم. در ابتدا به قابلیت بخش بندی می‌پردازیم. این بدین معناست که شما می‌توانید تنظیمات متفاوتی را در نقاط مختلف خانه داشته باشید. شما میتوانید برنامه ی خاص خودرا برای هر بخش از خانه بریزید و هر بخش بر اساس همان برنامه عمل می‌کند.
دومین ویژگی ذکر شده، بدین معناست که این ویژگی منحصر بفرد به شما این اجازه را می‌دهد که دمای خانه را قبل از ورود به خانه بدانید و در صورت نیاز ترموستات را روشن و خانه را گرم تر یا خنک تر کنید. یا حتی برنامه ای به آن بدهید که خود به خود این تنظیمات را اعمال کند. این امر تا حدودی به واسطه ی ویژگی سومی که ذکر شد میباشد. ترموستات هوشمند آیسنس با توجه به عادات شما، دمای هوا و سایر موارد می‌تواند دما را طبق چیزی که شما برنامه ی آن را به ترموستات داده اید تنظیم شود. علاوه بر این می‌تواند قبل از حمام رفتن شما، آب را گرم کند و یا با نوتیفیکشن هایی که به گوشی شما میفرستد، اگر دمای خانه ی شما بیش از حد گرم بود به شما این اخطار را بدهد که دمای مطلوب خود را پایین تر بیاورید تا انرژی هدر نرود. و یا حتی اگر پنجره ای باز هست، آنرا ببندید تا اتلاف انرژی به حداقل برسد. این ویژگی های منحصر بفرد، تنها بخشی از مهمترین جلوه های ترموستات هوشمند میباشد.

به طور کلی این ترموستات چگونه کار میکند؟

بگذارید نحوه ی کار کلی ترموستات هوشمند آیسنس را به شما توضیح دهیم. پروگرمر ترموستات هوشمند آیسنس به شما این اجازه را میدهد که یک برنامه برای زمان قطعی و وصلی گرمایش یا سرمایش تنظیم کنید، نتیجتا شما برنامه ریزی گرمایش و سرمایش خودرا میتوانید یک گام فرا تر ببرید، دقیق تر و برنامه ریزی شده تر عمل کنید.
این به شما کمک می‌کند دمای مطلوب شما با توجه به تغییر آب و هوا در روز بهتر حفظ شود. حتی اگر زمانی از خانه بیرون روید، می‌توانید برنامه ریزی کنید تا سیستم تهویه برای مدتی خاموش شود و اندکی قبل از رسیدن شما به خانه مجددا شروع به کار کند و دما را به حالت مطلوب برساند.
آیا ترموستات هوشمند آیسنس برای موارد دیگری مانند جکوزی، آب گرمکن و… نیز قابل استفاده است؟ بله. در ابتدا باید اشاره کرد مانند تمامی محصولات آیسنس که قابلیت سفارشی سازی دارند، ترموستات هوشمند نیز اینطور است. در اکثر مواقع گرمایش آب شما با یک ترموستات غیر هوشمند کار می‌کند که به راحتی قابل عوض کردن به ترموستات هوشمند آیسنس میباشد.

بله، ترموستات هوشمند آیسنس کمک بسیاری به کمتر شدن هزینه ها میکند. میزان کمک این ترموستات به کمتر شدن هزینه ها برای هر شخص بسته به عادات وی متفاوت است. اما با توجه به آزمایشات انجام شده، تنها با نصب ترموستات هوشمند میتوانید تا ۲۸٪ کمتر شدن هزینه ی صرف شده برای گرمایش و سرمایش را انتظار داشته باشید.

خیر. نه تنها نیاز به خرابی ندارد بلکه به راحتی قابل نصب میباشد.

یکی از نگرانی های احتمالی این است که اگر ترموستات هوشمند شما با وای فای کار میکند، آیا در صورت قطعی اینترنت، ترموستات به کار خود ادامه میدهد؟ جواب کوتهی برای این سوال نمیتوان داد. در واقع اگر اینترنت شما دچار قطعی یا اشکال شود، ترموستات با تنظیمات فعلی شما به کار خود ادامه می‌دهد.

طراحی شیک این ترموستات، مدرن به نظر رسیدن خانه ی شما را تضمین می‌کند. این ترموستات حتی اگر خاموش شود، تنظیمات کاربر را حفظ می‌کند. این ترموستات دارای تنظیمات منعطف در بازه های قابل دسترسی میباشد و به راحتی دمای محیط را مدیریت می‌کند. همانطور که گفته شد این ترموستات، قابلیت مدیریت دمای آب را برای انواع جکوزی و موتورخانه می‌دهد و مهم ترین ویژگی این ترموستات، مجهز بودن آن به سنسور دمای بسیار دقیق است.