کلید روشنایی هوشمند

روشنایی خانه ی خود را از هر جایی از دنیا کنترل کنید و در هر زمانی میزان نور خانه تان را تغییر دهید.

padina-head

درباره کلید روشنایی هوشمند آیسنس

خاموش و روشن کردن به صورت دوربرد، اطلاع از وضعیت چراغ های خاموش و روشن خانه به صورت بلادرنگ، برنامه پذیری این چراغ ها در تعریف سناریو های مختلف از مهم ترین ویژگی های این محصول است. 

3 سال گارانتی

نصب در محل

10 سال پشتیبانی

چرا کلید هوشمند

نورپردازی به طور یقین یکی از مهم ترین شاخصه های یک خانه میباشد. حتی لوکس ترین خانه نیز بدون نورپردازی مناسب جلوه ی خودرا از دست می‌دهد. اولین چیزی که وقتی یک شخص وارد خانه ی شما می‌شود به آن توجه میکند، نورپردازی آن است. پس لوکس بودن نورپردازی خانه ی شما از لزومات جلوه بخشی به منزل شماست. شما حتی با نورپردازی حیات پشتی قدیمی خود میتوانید با یک سرمایه گذاری حداقل، آنرا به محیطی لذت بخش و استراحتگاهی برای خانواده ی خود تبدیل کنید.
کلید های لمسی isense در دو نوع ساده و هوشمند قابل سفارش هستند. تفاوت این دو در این است که در حالت ساده فقط می‌توان از آنها به صورت لمسی استفاده کرد. در حالت هوشمند امکان نور پردازی پیشرفته تری نسبت به حالت ساده وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. همچنین کلید لمسی isense ساده در هر زمان قابل تبدیل به کلید هوشمند میباشد.

 

مشخصات کلید آیسنس

این کلید ها در ۶ مدل لیان، پادینا، السا، پانیز، آلفا و مارتا قابل ارائه هستند. علاوه بر آن قابلیت سفارشی سازی آنها مانند تمامی محصولات isense وجود دارد. این کلید ها به طور مرسوم در چهار رنگ سفید، مشکی، نقره ای، رزگلد قابل ارائه هستند اما به طور سفارشی در هر رنگی که مد نظر شماست قابل تولید می‌باشند. این کلید ها دارای پنل ضد خش هستند و همچنین دارای رله ی ۱۰ آمپر-۲۲۰ ولتی برای هر پل میباشند، همچنین دارای عملکرد مولتی تاچ هستند که توضیح آن در فوق آمده است. حساسیت تاچ این کلید ها کاملا قابل تنظیم بسته به نیاز شما میباشد. این کلید ها قابلیت نصب بر روی تمامی قوطی های خانه های کنونی حتی قوطی های گرد قدیمی را دارند و نیازی به تغییر در سیم کشی ساختمان شما نمی‌باشد.

کلید لمسی هوشمند isense چه برتری نسبت به حالت ساده دارد؟

نورپردازی این کلید توسط ارتباط آن با اینترنت جلوه ی هوشمند خود را نمایان می‌کند. این بدین معناست که شما می‌توانید به کلید خود برنامه دهید، تصمیم گیری شرایط را به عهده ی وی بگذارید و به صورت دور برد میتوانید آنرا کنترل کنید. از طرفی کلید های لمسی هوشمند isesne مولتی تاچ هستند. یهنی شما همچنین می‌توانید کلید ها را ، یکی یکی یا کل چراغ ها را با یک ضربه خاموش و روشن کنید، به بیانی دیگر، شما تنها با یک لمس میتوانید بین ۱ تا ۱۶ سرخط خانه را خاموش یا روشن کنید. علاوه بر این، حتی زمانی که امکان دسترسی به کلید هارا ندارید، میتوانید تمامی چراغ ها را با گوشی تلفن همراه خود و از طریق نرم افزار isense روشن و خاموش کنید.
همانطور که در بالاتر ذکر شد، امکان برنامه دادن به کلید های لمسی هوشمند isense وجود دارد. یعنی شما می‌توانید به راحتی چراغ های خودرا در در ساعتی معین، به صورت دور برد خاموش و روشن کنید.
همچنین گفته شد امکان تعریف الگو و یادگیری برای کلید های هوشمند isense وجود دارد. یعنی شما می‌توانید سناریو های مختلف مانند سناریو میهمان که نیاز هست تمامی چراغ ها روشن باشد، یا سناریو خواب که فقط آباژور ها روشن باشد، یا ساید سناریو ها که نیاز به تغییر در نورپردازی خانه میباشد، تعریف کنید و کلید های ما قابلیت یادگیری آنرا دارند.

کلید لمسی پانیز

کلید لمسی لیان

کلید لمسی آلفا

کلید لمسی مارتا

کلید لمسی پادینا

کلید لمسی السا