درب پارکینگ هوشمند

پیشرفتی جدید در کنترل درب‌های پارکینگ هوشمند خود را با نور بالای خودروتان تجربه کنید. این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که نیاز به ریموت کنترل‌ها نداشته باشید.

درب پارکینگ هوشمند

درباره درب پارکینگ هوشمند آیسنس

استفاده از آیسنس ساده و ایمن بوده و با توجه به سازگاری با ولتاژ‌های مختلف، می‌توانید از آن در محیط‌های مختلف استفاده کنید. با iSense، تجربه کنترل پارکینگ هوشمند و آسانی در زندگی روزمره خود را تجربه کنید.

3 سال گارانتی

نصب در محل

10 سال پشتیبانی

درب پارکینگ هوشمند چیست؟

درب هوشمند آیسنس که به دلیل استفاده ی متداول آن در نور بالای خودرو، به گجت نوربالای هوشمند معروف است، یک گجت کاربردی میباشد که توسط آن میتوانید بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو یا استفاده از ریموت کنترل، درب گاراژ یا هر درب کشویی دیگری را باز و بسته کنید. این گجت بر روی هر کلید کنترلی در خودرو اعم از برف پاک کن، سو بالا ی ماشین و… قابل نصب میباشد. علاوه بر آن کنترل درب هوشمند شما توسط اپلیکیشن آیسنس نیز قابل اجرا است. این گجت کاربرد های فراوانی دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.
حال این سوال مطرح می‌شود که آیا این گجت یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای هوشمند سازی خانه ی شماست؟
بله؛ سیستم های هوشمند isense ساخته شده اند تا زندگی شما را راحت تر کنند. امروزه شما با یک ضربه روی گوشی یا صدایتان به راحتی میتوانید خانه ی خود را کنترل کنید. درب گاراژ نیز از این قاعده مستثنی نیست. کنترل هوشمند گاراژ به شما این امکان را می‌دهد علاوه بر اینکه به مدرن بودن خانه ی خود بیافزایید، بسیاری اعمال را نیز ساده تر انجام دهید و کنترل و اشراف بیشتر بر روی منزل خود داشته باشید تا از محیط آرام آن نهایت استفاده را ببرید، علاوه بر راحتی در استفاده فواید دیگری نیز وجود دارد. این فواید شامل موارد زید است

  • کنترل امنیت ساختمان با توجه به اینکه اجازه ی دسترسی تنها توسط شما داده میشود
  • نگرانی از باز بودن احتمالی درب را نخواهید داشت
  • میتوانید در هر لحظه کنترل کنید که درب باز است یا بسته یا حتی به هر دلیلی درب نیمه باز مانده است.
  • میتوانید آخرین باری که درب باز یا بسته شده را کنترل کنید.
  • میتوانید برای باز یا بسته بودن در برنامه ای تعریف کنید که در یک ساعت خاص باز یا بسته شود
  • حذف ریموت های متعدد
  • کنترل رفت و آمد افراد؛ مثلا در صورتی که پستچی یا پیک به خانه ی شما آمد میتوانید درب گاراژ را باز کنید و پس از خارج شدن وی به طور دوربرد و بدون نیاز به حضور ببندید.
  • درصورتی که با ماشین خود نبودید نیز میتوانید از طریق گوشی موبایل خود، درب را باز یا بسته کنید
  • قابلیت استفاده چه در درب های عمودی و چه در درب های افقی
  • در صورت نشتی گاز های خطرناک مرسوم در گاراژ مانند مونواکسید کربن میتوانید بدون به خطر افتادن به طور دوربرد درب را باز و بسته کنید

گجت درب هوشمند آیسنس چگونه کار میکند؟

به طور ساده، این گجت با استفاده از اتصال اینترنتی وایرلس و سنسور هایی که روی درب گاراژ شما نصب شده اند و کنترلر ها، اطلاعات را به اپلیکیشن isense بر روی گوشی شما ارسال می‌کند و از همین طریق نیز، از طریق سو بالای ماشین شما درب را باز و بسته می‌کند.
از دیگر قابلیت های این گجت می‌توان به این اشاره کرد که قابلیت اعمال فرمان برای ۱۵ درب را دارد. بنابرین بدون نیاز استفاده از چندین ریموت، میتوانید طبق چیزی که گفته شد، فقط با سو بالای ماشین تمامی درب هارا باز و بسته کنید.

ویژگی های گجت نور بالای هوشمند آیسنس چیست؟

همانطور که گفته شد استفاده از این گجت، حذف ریموت های متعدد را بدنبال دارد. علاوه بر آن می‌توان به هر فرمان الکتریکی داخل خودرو آنرا متصل کرد. کنترل گجت نوربالا توسط اپلیکیشن isense نیز امکان پذیر است و امکان فرمان به بیش از ۱۵ درب ،چه به صورت رول آپ باشند و چه به صورت جک برقی، وجود دارد. ولتاژ کاری آن ۱۲ ولت و ۲۲۰ ولت است که این امکان را می‌دهد که بر روی هر دربی نصب شود.